#1 2013-02-17 12:35:08

 Sin

Młodziak

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 370
Punktów :   

Katja Legend czyli coś Gingowatego

No więc komunikat. Będę dodawać rysunki, tylko jak je poskanuję i wykoloruję X.X
Katja Legend, Kacha Densetsu, vol 1 ch 1 ''Tajemnica''
   Urodziła się w górach. Jej matka była pręgowaną Akitą, ojciec też. Znaczy ludzie nie znali jej ojca, ale psy już tak. Wróćmy do rzeczy. Yuki* urodziła trójkę szczeniąt. Miała ona już wcześniej, córkę Kate. Kate była młodym szczenięciem i była dzieckiem tego samego psa. Pies nazywał się Midori*. Ale znów zbaczam z tematu. Wszystkie szczenięta oczywiście były przepiękne, ale tylko jedno urodziło się z Tora-ge. Mianowicie samczyk, Raion*. Reszta, czarny Kurai* i niebieska Katja żyli bez pasków na futrze. Jednak co dziwne byli lepsi od Rajona. Dlaczego? Wyróżniała go też pycha i zarozumiałość. Mimo tego, że los obdarzył go takim wyróznieniem nie potrafił go docenić. Nic nie umiał. Przy matce był spokojny, ale tak na serio dogryzał rodzeństwu jak mógł. Z kolei Kurai był spokojny i opanowany, za to płaczliwy. Tchórzył trochę, ale potrafił pokazać pazury. Katja była za to żywiołowa, odważna i wierna. Jej sierść była morskiego koloru, jedno oko zielone, drugie niebieskie, pod oczami miała po trzy fioletowe piegi. Miała białe środki uszu, pysk, kropki nad oczami, klatkę piersiową, brzuch, spód ogona i łapy. Wielu ludzi uważało, że była urocza i przepiękna. Kiedy przejrzała na oczy, kupiono jej czarną obrożę z białymi kropkami.
   Powiem teraz co nieco o Kate. Najdoroślejsza, wyniosła i poważna. Była koloru bezowego z białym pyskiem i karmelowymi oczami. Bardzo kochała matkę. Były identyczne, jednak Kate różniła się kolorem oczu. Yuki miała niebieskie. Starsza miała nadzwyczaj dobry kontakt z Katją, były bardzo zżyte.
  Wszystko do czasu...
                                                                       ***
Tajemniczy cień przemknął pomiędzy chatami. Biała Akita, Anya* uchyliła lekko drzwi do domu Yuki i jej dzieci.
- Wreszcie... - szepnęła.
Złapała trzy szczenięta i smyrnęła na dwór. Nie była jednak na tyle teraz ostrożna. Ktoś ją śledził. Karmelowe oczy śledziły ją aż do furtki. W świetle księżyca ukazała się Kate. Gdy tylko Anya wyszła, suczka rzuciła się na nią z warczeniem.
- CO ROBISZ?! Zostaw ich!
Anya nie miała gdzie uciekać, szybko chwyciła gałąź i uderzyła Kate na tyle mocno, by ta zemdlała i straciła pamięć. Suka powlokła ciało za sobą do obcej chaty.
  Małe nie wiedziały co robić. Bały się demonicznego wzroku białej suki o czarnych oczach.
- Nie bójcie się. Jestem waszą prawdziwą matką.
Trójka spojrzała ze zgrozą.
- Nie może. Ja znam swoją mamusię. - odważnie wypaliła.
Anya pohamowała wściekłość.
- Ona wami się opiekowała gdy byłam chora. Ja jestem waszą mamusią. Kate jest moją córką.
Szczenięta spojrzały zdezorientowane.
- Ale...
- Żadnego ale! Idźcie spać!
Małe posłusznie położyły się i na siłę zasnęły. A Kate powoli się budziła.
                                                                               ***
- Gdzie one są? Co im się mogło stać? - Yuki cicho płakała przy postronku Kate.
- Na pewno wrócą, nie płacz. - czarna suka, po której kolory odziedziczył Kurai pocieszała siostrę.
- Lizzie*, co im się stało?...

Szczenięta powoli zapomniały o przeszłości, a Kate wmówiono, że Anya jest jej matką...

OBJAŚNIENIA

* Yuki- Blizna
* Midori- Zielony
* Raion- Lew
* Kurai- Ciemny
* Anya- skrót od imienia Anastazja
* Lizzie- skrót od Elizabeth

Ostatnio edytowany przez Sin (2013-03-23 12:03:12)


And when all hope is gone, I'm here   
No matter how far you are, I'm near     
It makes no difference who you are     
I am your Angel, I'm your Angel

How long, can we, wait here? To say goodbye... The word, then tey spoken. Are words are we can't take.
Back to life before, things got in the way. Life gets so confused, when you know, what you losing.
I WISH THE BEST FOR YOU x2

Turn around bright eyes
every now i feel i fall apart.
And i feel you know tonight.
And i feel you all and ever.
And if you wanna hold me time
I know we along together.

Offline

 

#2 2013-02-17 21:51:54

Kenai

Przywódca

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 243
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Według mnie wciąga i... asz chce się więcej.
Czekam na ciąg dalszy. :3


This is what I brought you this you can keep,
this is what I brought you may forget me.
I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.

____________
No
You'll never be alone
When darkness comes I'll light the night with stars
Hear the whispers in the dark
No
You'll never be alone
When darkness comes you know I'm never far
Hear the whispers in the dark
whispers in the dark

Offline

 

#3 2013-02-21 20:13:58

 Sin

Młodziak

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 370
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Postanowiłam, że nie będę robić ani dodawać rysunków, ale będę robić AMV Na pierwszy plan opowieść o ojcu Katji i niej.

Katja Legend, Kacha Densetsu, vol 1 ch 2 '' Sen o przeszłości '' ( tytuł jest do czegoś podobny, nie pamiętam do czego XD)
   Anya mieszkała w starej chacie. Z nią mieszkały szczenięta, a dzięki codziennemu ''praniu mózgu'' zapomniały o swojej rodzinie i o swoim dziedzictwie. Midori był bowiem przywódcą całego pasma gór. Zdobył je w walce ze starym, czarnym basiorem, jego stado stado przyłączył do psów swojego ojca. Po śmierci dziadka szczeniąt sam stał się panem gór.
   Tymczasem miałam opowiadać o szczeniętach. Kate nie zapomniała całkowicie o matce. Wiedziała, że Anya nie urodziła jej, ani żadnego z jej rodzeństwa, ale obraz prawdziwej rodzicielki zaginął jej dawno w pamięci. W związku z tym nie odnosiła się uprzejmie do opiekunki a raz zdarzyło się, że ją uderzyła.
   Katja, Kurai i Raion stali się już dużymi szczeniętami. Postawiły się już im uszy i wydłużyły łapy. Nadal były jednak młode i szalone. Charakter nic a nic się żadnemu nie zmienił. Ale powrót do przeszłości zaczął się niedługo po umiejętności stania ich uszu...
  Wczesną wiosną jakieś dwa punkciki wyszły ze starej chaty na środku polany. Z daleka połyskiwała czarna sierść Kurai'a, a przed nim biegła Katja. Zatrzymali się na obrzeżu polany, suczka patrzyła naookoło.
- Kij, wszystko znamy. Gdzie teraz idziemy?- lekko urażona suczka spojrzała na brata. Ten leżał a uszy miał położone.
- Nie wiem, Katja, mama zabroniła wychodzić. - w czarnych oczach czaił się strach.
O tak, Kurai nie był odważny. Wolał siedzieć w zaciszu domowym i słuchać się ''mamy'', niż odkrywać nowe miejsca, tak jak w przypadku Katji. Czarnofutry był spokojny i raczej cichy.
  - Tchórzysz, Shi tzu*!
Duma Kurai'a została urażona.
- A ty za to ciągle wpadasz w tarapaty. Zadrapania ci chyba wystarczą?
Katja przez chwilę milczała, ale nagle wpadła na pewien pomysł.
- No dobra, ale ja idę. Sayonara*!
Ruszyła w stronę lasu i gdy zaczęła przedzierać się przez krzaki, Kurai poszedł za nią.
- Nie mogę zostawić się samej, Katja...
Zaczęli się przedzierać. Suczka na przodzie, samczyk za nią. Las był ciemny i długo nie natrafiali na nic. Kurai kilka razy chciał zawracać, ale wzrok siostry przyprawiał go o dreszcze. Więc posłusznie wlekł się za nią, bo chodem tego nie dało się nazwać. Las zaczął się przerzedzać i ujrzeli jego koniec oraz wioskę... trupów. W głowie Katji pojawił się szary obraz ludzi idących żwirowymi ścieżkami.

Dobra, jutro skończe, nie mam już dziś siły D:



* Katji chodziło o to, że jest takim ''kanapowcem''
* Żegnaj/ Do widzenia z jap.

Ostatnio edytowany przez Sin (2013-03-23 12:03:43)


And when all hope is gone, I'm here   
No matter how far you are, I'm near     
It makes no difference who you are     
I am your Angel, I'm your Angel

How long, can we, wait here? To say goodbye... The word, then tey spoken. Are words are we can't take.
Back to life before, things got in the way. Life gets so confused, when you know, what you losing.
I WISH THE BEST FOR YOU x2

Turn around bright eyes
every now i feel i fall apart.
And i feel you know tonight.
And i feel you all and ever.
And if you wanna hold me time
I know we along together.

Offline

 

#4 2013-02-21 21:08:13

Kenai

Przywódca

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 243
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

AMV... mi się Sony Vegas popsuł ;.;


This is what I brought you this you can keep,
this is what I brought you may forget me.
I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.

____________
No
You'll never be alone
When darkness comes I'll light the night with stars
Hear the whispers in the dark
No
You'll never be alone
When darkness comes you know I'm never far
Hear the whispers in the dark
whispers in the dark

Offline

 

#5 2013-02-21 21:17:04

 Sin

Młodziak

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 370
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Ołł, nie miło ;.; Mi movie marker nawala X.X


And when all hope is gone, I'm here   
No matter how far you are, I'm near     
It makes no difference who you are     
I am your Angel, I'm your Angel

How long, can we, wait here? To say goodbye... The word, then tey spoken. Are words are we can't take.
Back to life before, things got in the way. Life gets so confused, when you know, what you losing.
I WISH THE BEST FOR YOU x2

Turn around bright eyes
every now i feel i fall apart.
And i feel you know tonight.
And i feel you all and ever.
And if you wanna hold me time
I know we along together.

Offline

 

#6 2013-02-21 21:18:13

Kenai

Przywódca

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 243
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Ja nie mam nerwów do WMM. Dlatego pracuje na Sony Vegasie który jak zwykle musiał mi się spier...


This is what I brought you this you can keep,
this is what I brought you may forget me.
I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.

____________
No
You'll never be alone
When darkness comes I'll light the night with stars
Hear the whispers in the dark
No
You'll never be alone
When darkness comes you know I'm never far
Hear the whispers in the dark
whispers in the dark

Offline

 

#7 2013-02-21 21:28:23

 Sin

Młodziak

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 370
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Przypomniało mi się jak w podstawówce wołałam kurwanna XD


And when all hope is gone, I'm here   
No matter how far you are, I'm near     
It makes no difference who you are     
I am your Angel, I'm your Angel

How long, can we, wait here? To say goodbye... The word, then tey spoken. Are words are we can't take.
Back to life before, things got in the way. Life gets so confused, when you know, what you losing.
I WISH THE BEST FOR YOU x2

Turn around bright eyes
every now i feel i fall apart.
And i feel you know tonight.
And i feel you all and ever.
And if you wanna hold me time
I know we along together.

Offline

 

#8 2013-02-21 21:35:48

Kenai

Przywódca

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 243
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

LOL xD
Kurwannaaaaa xD


This is what I brought you this you can keep,
this is what I brought you may forget me.
I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.

____________
No
You'll never be alone
When darkness comes I'll light the night with stars
Hear the whispers in the dark
No
You'll never be alone
When darkness comes you know I'm never far
Hear the whispers in the dark
whispers in the dark

Offline

 

#9 2013-02-21 21:37:23

 Sin

Młodziak

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 370
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Tia, kurwanny rządzą XD Byłam dziwnym dzieckiem D:

EDIT:
Katja Legend, Kacha Densetsu, vol 1 ch 2 part 2 ' Sen o przeszłości''
  Katja potrząsnęła głową, wizja znikła. Odwróciła się w stronę Kurai'a. Ten leżał na ziemi i zakrył pysk łapami.
- A tobie co? - burknęła.
Kurai trząsł się cały, a ogon położony przy ziemi skulił się i skurczył.
- Ty- ty też miałaś wizję... TYCH ludzi?
Katja przewróciła oczami, miała ten denerwujący zwyczaj patrzeć irytująco na brata. Pociągnęła go za ucho, czarnofutry powoli wstał i podążył za siostrą. Oboje mijali stare chaty, studnie i postronki psów. Przy jednym z nich, suczkę zaczęła boleć głowa. Czyżby znała to miejsce? Kurai też trzepał głową, na znak tego, że jego też nawiedzały szare wizje. Katja przechadzając się, szeptała coś cicho do siebie. Zdawało jej się, że ktoś coś do niej mówi, ale...
- Lubię takie tajemnicze miejsca, ale to jest wyjątkowo straszne...
Kurai dumnie się wypiął.
- Sam mówiłem by zostać.
- Ty prawie nic nie wiesz.
Katja uchyliła drzwi do największej z chat i od razu uderzył ją blask wspomnień. Ona, Raion, Kurai i Kate siedzą na kocu, mali. Bawią się wspaniale, ale zamiast Anyi siedzi obok nich obca suka podobna do Kate! Nigdy wcześniej nie widziała jej... lub nie pamiętała. Teraz wszystko powróciło...
- Hej, szeniaki, co wy tu robicie?! - ktoś głośno warknął na Kurai'a i Katję.
Przed nimi stanął czarny doberman o białych łapach. Na jego szyi lśniła czerwona obroża. Nie miał jednego ucha, a jego wielkie, napełnione wściekłością oczy odróżniały się bardzo od ciemności panującej w chacie.
- Lepiej stąd uciekajcie, jeśli wam życie miłe. Przywódca ściga bardzo groźnych buntowników.
Popatrzył na szczenięta z lekceważeniem. Kurai skulił się, ale Katja widząc w jak beznadziejnej są sytuacji, odważnie zaczęła pyskować straszemu psu.
- Nie jesteśmy buntownikami! Czy szczenięta mogą nimi być?!
Doberman zdziwił się zuchwałością suczki. Miała jednak trochę racji. Buntownikami były przecież wilki. Nie chcąc wyjść na idiotę, wymyślił pierwszą, lepszą wymówkę.
- Och, moi podwładni to tacy idioci, że nie rozróżniają Akit od wilków.
Duma suczki wzięła górę.
- Umiałabym sama się obronić! Mojego brata zresztą też!
- Katja, nie przeginaj...
- Cicho Kurai! Mówię co myślę!
Cierpliwość dobermana wyczerpała się. Już przygotowywał się do skoku, gdy drogę przecięła mu karmelowa błyskawica. Tą błyskawicą była Kate. Stanęła w gotowości do ataku, osłaniając młodsze rodzeństwo. Jej rozwiane futro wyglądało jak wilcze.
- Zostaw ich! - warknęła. Doberman usunął się.
- Jak sobie pani życzy...
Pies uciekł, a Kate popatrzyła na siostrę i brata wściekłym wzrokiem.
- Mało mnie ta głupia idiotka nie zabiła, gdy zniknęliście.
Widząc strach szczeniąt, karmelowofutra ustąpiła.
- Wracajmy do domu. Skąd mogliście wiedzieć, że tak zareaguje...
Kurai popatrzył się znów dumnie, a Katja ze smutnym wyrazem pyska powlokła się do domu.
       
                                                                     ***
   - Ha! Gdzie byliście? Ja uczyłem się nowej techniki. Mogę ucinać głowy psom!
Kate przewróciła oczami. Raion lubił się przechwalić. Ale Anya nie zwracała na to najmniejszej uwagi. Karmelowofutrą to trochę denerwowało. Ich przybrana matka spała, nie widząc, jak Raion upracie pokazuje, że umie im uciąć głowy. Sama uspokoiła szczenięta i kazała im się położyć spać. Popatrzyła z nienawiścią na przybraną matkę i sama zasnęła pilnując szczeniąt.

Ostatnio edytowany przez Sin (2013-02-22 19:06:06)


And when all hope is gone, I'm here   
No matter how far you are, I'm near     
It makes no difference who you are     
I am your Angel, I'm your Angel

How long, can we, wait here? To say goodbye... The word, then tey spoken. Are words are we can't take.
Back to life before, things got in the way. Life gets so confused, when you know, what you losing.
I WISH THE BEST FOR YOU x2

Turn around bright eyes
every now i feel i fall apart.
And i feel you know tonight.
And i feel you all and ever.
And if you wanna hold me time
I know we along together.

Offline

 

#10 2013-02-24 19:38:00

Kenai

Przywódca

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 243
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Czekam na kontunnuacje.


This is what I brought you this you can keep,
this is what I brought you may forget me.
I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.

____________
No
You'll never be alone
When darkness comes I'll light the night with stars
Hear the whispers in the dark
No
You'll never be alone
When darkness comes you know I'm never far
Hear the whispers in the dark
whispers in the dark

Offline

 

#11 2013-03-22 13:15:55

Beatrice

Szczeniak

Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 39
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

No Domiśka, widzę że się rozwijasz.


''Watashi wa Ougon BEATRICE''                    ''Zenzen dame da!''  ''Chotto matte'' ''Check mate!''
'' IT'S PAHFECTO!!!                                         ~ Battler Ushiromiya Mag Nieskończoności
~ Lady Złota Wiedźma Beatrice

Offline

 

#12 2013-03-23 13:47:01

 Sin

Młodziak

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 370
Punktów :   

Re: Katja Legend czyli coś Gingowatego

Katja Legend Kacha Densetsu vol 1 ch 3
''Prawda''
   Katja obudziła się. Leżała w ciemnej jaskini, prawdopodobnie polodowcowej. Nie myślała o tym, skąd się tam wzięła. Wstała i ruszyła w głąb tego tunelu. Im bardziej się zagłębiała, tym zimniej i głośniej było. W dole musiała płynąć podziemna rzeka. Pojawiały się też podziemne roślinki. Były śmiesznie karłowate i intensywnie zielone. W końcu Katja dotarła nad klif. Pochyliła się. No tak, miała rację, tam dosyć ostro płynęła rzeka. Podniosła wzrok i ujrzała drugą stronę klifu. Na niej stała inna akita.
   Wyglądała jak dorosła Kate, tyle że z niebieskimi oczami. Uśmiechała się do niej.
- Katja... Katja...
Młoda gdy tylko usłyszała swoje imię, wzięła rozpęd i skoczyła... rzeka była jednak za szeroka. Zdążyła złapać przednimi pazurami skałę. Błękitnofutrej groził upadek i śmierć w lodowatej rzece. Jej łapy zaczęły się zsuwać. Dramatycznie szczekała, jednak duch zniknął. Pozostał po nim tylko głos odbijający się w głowie suczki. Skała nie wytrzymała i odłamała się. Katja z zawrotną szybkością poleciała w dół. Milimetr dzielił ją od wody, gdy...
  obudziła się...
Była zlana potem i widać przemieszczała się podczas snu. Oddychała bardzo głęboko. Kim była ta dziwna akita? Tego niestety już nie wiedziała...


Do edity, w końcu się za to wzięłam.


And when all hope is gone, I'm here   
No matter how far you are, I'm near     
It makes no difference who you are     
I am your Angel, I'm your Angel

How long, can we, wait here? To say goodbye... The word, then tey spoken. Are words are we can't take.
Back to life before, things got in the way. Life gets so confused, when you know, what you losing.
I WISH THE BEST FOR YOU x2

Turn around bright eyes
every now i feel i fall apart.
And i feel you know tonight.
And i feel you all and ever.
And if you wanna hold me time
I know we along together.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czlapaki.pun.pl www.ts2.pun.pl www.cs-misiek.pun.pl www.hbh.pun.pl www.beybladefans.pun.pl